Barneforestillinger

Sofienbergparken i Oslo: "Evighetsbiblioteket" med Tigerstadsteateret

Opplev Evighetsbiblioteket i Sofienbergparken i Oslo med Tigerstadsteateret. En interaktiv teaterforestilling for barn i 1.–4. klasse, full av lek, fantasi og historiefortelling.

Kommende forestillinger

Arrangementet er over.
En skuespiller i Tigerstadsteatrets forestilling Evighetsbiblioteket i en scene der han kaster ark opp i luften

Bilde: Morten Quist Hommersand / Tigerstadsteatret

Arrangør

Ikke oppgitt

Adresse

Helgesens gate 38, 0553 Oslo

Ikke oppgitt

E-post

Ikke oppgitt

Telefon

Ikke oppgitt

Gå til arrangement

Priser

Kart

Evighetsbiblioteket i Sofienbergparken – interaktiv teateropplevelse for barn

I høst kan barn i Oslo oppleve noe helt spesielt i Sofienbergparken! Tigerstadsteateret inviterer til "Evighetsbiblioteket", en interaktiv forestilling som åpner dørene til et hemmelig hvelv fylt med alle verdens historier. Eller, dørene skulle åpne seg, men det gjør de ikke! 

Gjennom lek og improvisasjon får barna være med på å løse mysteriet, og hjelpe historiesamleren og de to nysgjerrige bokormene som vokter verdens største bibliotek med å åpne dørene. Skal vi gjette at det er barna som finner løsningen for å åpne dørene?

Teaterstykket kombinerer humor, spenning og historiefortelling på en måte som underholder både barn og voksne. Forestillingen varer i omtrent 50 minutter og passer for barn i 1.–4. klasse. Den spilles i Sofienbergparken ved krysset Københavngata / Helgesens gate.

Forestillingen er gratis, men Tigerstadsteateret oppfordrer til å kjøpe donasjonsbillett til 100, 200 eller 300 kr. Gratis- /donasjonsbilletter hentes ut på Hoopla. 

Andre arrangementer på

Det er ikke registrert noen andre arrangementer på denne aktiviteten. Tips oss her!

Finn aktiviteter for hele familien i aktivitetskartet

Vi har samlet alt som skjer i én kalender.