MELAhuset: Familielørdag - flerkulturelle kunst- og kulturuttrykk

Familielørdag på MELAhuset er kulturelle innslag som gjenspeiler mangfoldet i samfunnet og som både underholder og formidler.

Bilde: BarnasNorge.no illustrasjonsbilde

Åtte mennesker i flotte fargede nasjonale klesdrakter som står med hodene sammen og ser ned i kameraet som illustrasjonsbilde til familielørdager på MELAhuset

Når er MELAhuset: Familielørdag - flerkulturelle kunst- og kulturuttrykk?

Dette arrangementet er overstått.
Ingen pågående kampanjer er registrert for dette arrangementet.

MELAhuset har eksistert siden 2016 og er en scene for formidling av flerkulturelle kunst og kulturuttrykk. Familielørdagene er ikke noe unntak, her er det musikk, rytmer og annen underholdning som representerer det flerkulturelle Norge.

Aktiviteter kan være musikk, danseverksted, sirkusaktiviteter, band med barnesanger fra mange land, DJ mm.

Velg Gå til arrangement for å få mer info om arrangementet denne dagen.

MELAhuset oppstod i 2016 som en videreføring av festivalen MELAfestivalen, som fortsatt avholdes hvert år, neste gang 15-17/8 - 2025.

Flere arrangementer for barn i Oslo